عضویت در خبرنامه همایش های صنایع غذایی

اطلاع رسانی وبسایت خبری صنایع غذایی ایران

 همایش بین المللی صنایع غذایی ایران در اولین وبسایت خبری صنایع غذایی ایران اطلاع رسانی گردید.متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی درج گردیده است.

 


 

 

 

پیام دبیر همایش

با یاری پروردگار، دومین همایش بین المللی صنایع غذایی ایران توسط مرکز همایش­های بین المللی توسعه داتیس در سال95برگزار می­گردد. در همایش صنایع غذایی95 پنل ­ها، کارگاه­های آموزشی، سخنرانی ­های کلیدی توسط اساتید برجستۀ خارجی و داخلی در حوزه ­های مختلف ارائه خواهد شد.

همایش صنایع غذایی بستري براي پژوهشگران جوان و با تجربه فراهم می آورد که ايده‌ها و روش­هاي نوآورانه خود را در پيشرفت­ هاي اخير اين زمينه در سطوح ملي و بين­ المللي به اشتراک بگذارند. قطعا" همایش صنایع غذایی از طريق برقراري حلقه‌هاي ارتباطي ميان مفاهیم مختلف صنایع غذایی ، به رشد و توسعه این حوزه سرعت بیشتری خواهد بخشید.

بنده به نمايندگي از کميته­ علمي و اجرايي همایش صنایع غذایی خوشنودم که علاقمندان و متخصصین، اساتید و دانشجویان دانشگاه­های سراسرکشور در این عرصه را براي مشارکت در اين همایش  دعوت نمايم، امیدوارم با حضور شما فرهیختگان در دومین همایش بین المللی صنایع غذایی ایران به تعامل و انتقال تجربه و ارتقا سطح علمی در جامعه صنایع غذایی کشور بیفزاییم.

منتظر ديدار شما در دومین همایش بین المللی صنایع غذایی ایران هستيم.

با سپاس و احترام

دکترمرتضی کاظمیان

دبیر اجرایی دومین همایش بین المللی صنایع غذایی 

پوستر

 

 

حمایت معنوی


تماس با دبیرخانه

021-33699094

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

معرفی مجلات


مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران